Çeşme Reisdere köy merkezinde köyün eski taş dokusunu koruyarak projelendirdiğimiz Reisköy, toplamda 5 etap ve 110 ayrı evden oluşan bir yerleşim yeridir. 80 ve 150 m2’lik dublex evlerden oluşan Reisköy, sokak ve avlu mimarisiyle antik köy hayatı deneyimini yaşatıcak ve hayatınızı renklendirecek.

Farklı taş dokusu sayesinde bölgenin yeni yüzü olan Reisköy; 2+1, 3+1, 4+1 farklı kullanım seçenekleri sunmaktadır. Her konutun kendine özel bahçe yaşam alanı, geleneksel mimariye atıfta bulunan cumbaları ile keyifli yaşam sürebileceğiniz huzur dolu bir atmosfere sahiptir.

Gündüz sıcaklarında Ilıca ve Şifne’nin deniz ve termal sularında, akşamüstleri Reisdere’nin meltemi ve güneş batışıyla balık lokantalarında, akşamları Alaçatı’nın eğlence hayatında bol keyifli saatler sizleri bekliyor.

Tarihe meraklı tatilcilerin, balıkçı köyü olan Ildırı ve Erythrai antik kentine kısa sürede yolculuk yapmaları mümkün.

Doğa yürüyüşleri ve bisiklet turları düzenleyebileceğiniz, extreme sporlara meraklıysanız yelken ve surf gibi su sporları yapabileceğiniz, kendinize özel bahçenizde yetiştirdiklerinizle köy havasını yaşatabileceğiniz bir yer Reisköy.